Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Segitetek? Anya azt mondja,...

Segitetek? Anya azt mondja, hogy nem lehet rajta segiteni.

Figyelt kérdés

Miota kondizom megszakadt a böröm... honajtol indul le az alkar irányába... naprol napra nagyobb, mi lesz igy?: (


Ajánlanátok valami modszert/ kenöcsöt?


Eltüntetni tudom már nem lehet... ėn halványitani szeretnėm...na, ės megállitani,hogy ne szakadjon tovább.

17 vagyok.



2014. jún. 2. 20:01
 1/4 anonim válasza:

Hát először is lassíts!! Minnél gyorsabban nősz annál jobban fog repedni a bőröd!

Ugye ez a terhességnél nem lehetséges! :D egyébként én Remescar-t használtam! Igaz elég drága volt már két évvel ezelőtt is de csodát tett!! Ha friss a repedés akkor pláne! :) egy próbát megér!

2014. jún. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát lassitani nem szeretnėk... mėg csak ezután jönnek a szurik:)



Köszi, rendes vagy:)

2014. jún. 2. 20:11
 3/4 anonim válasza:

Biztos vagy benne hogy a fejlődő szervezetednek ez jót tesz? Nem kötekedni akarok! Mindenki saját maga dönt az élete és az egészsége felől... De lehet pár év múlva nagyobb gondot fog okozni neked ez az egész mint a megrepedt bőr... :/


Egyébként szívesen... De így lehet nem ér semmi semmit... Mert ha folyton ki lesz ennek téve a bőröd akkor repedni fog tovább!

2014. jún. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Remélem a szurikat csak viccből írtad gondolom nem akarod magad szétcseszni szteroidokkal? vagy élsportolónak érzed magad?
2014. jún. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!