Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem jutnak teljesen...

Miért nem jutnak teljesen alapvető szavak, illetve szókapcsolatok az eszembe ha fogalmazok? Régen nem volt ez így.

Figyelt kérdés
És ez miatt beszélni se szoktam emberekkel már. Mert nem tudok. Pedig régen nagyon jól fogalmaztam. Gazdag volt a szókincsem. És minden gondolatomat, nagyon érthetően le tudtam írni, és nem kellett sokat gondolkoznom, a hogy milyen szót használjak. Miért van ez? Lehet, hogy örökké elfelejtettem nagyon sok szót, szókapcsolatot? Most komolyan újra kell tanulnom fogalmazni? És bővíteni a szókincsemet? Vagy mitévő legyek, hogy újra tudjak jól, fogalmazni, kifejezni önmagam?
2014. jún. 12. 21:21
 1/4 A kérdező kommentje:
Nagyon elvagyok keseredve, rettegek, hogy soha nem fogok úgy beszélni mint régen. És ebből adódón, emberekkel se fogok ismerkedni már, mert nem szeretnék, butának tűnni velük szemben. Igaz most tényleg az vagyok. 23/F
2014. jún. 12. 21:23
 2/4 anonim ***** válasza:
Lefárasztott az iskola vagy valami komolyabb dolog áll a háttérben, ha tovább romlik a dolog akkor érdemes felkeresni egy ideggyógyászt.
2014. jún. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
5 éve nem járok suliba már.
2014. jún. 12. 23:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Olvass könyvet, az bővíti a szókincset
2014. jún. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!