Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A felso karom veralafutasos...

A felso karom veralafutasos lett, mert a testverem megszorongatta es megutotte tobbszor papuccsal. Strandpapuccsal?

Figyelt kérdés

Most nagyon piros, latszik hogy bantalmazas tortent. Van valami gyors gyogymod ra, hogy eltuntessem ezt a pirossagot innen a felso karomrol? Nem akarok holnap igy suliba menni, ezert ilyen fontos. A pulover eltakarja, de akkor is.

Kerlek irjatok meg, hogy mit tegyek a piros, veralafutasos karomra? Jeg jo ra esetleg? Es kb. meddig fog ez meglatszani nekem?


2010. jan. 3. 15:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
48%
xD
2010. jan. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Kosz a segitseget.
2010. jan. 3. 15:29
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
Én csak arra lennék kíváncsi,h mennyi idősek vagytok, mert a reakcióm annak függvényében más?!
2010. jan. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
53%
Szia! Elmúlik majd éjjel...nem tudom mennyire ütötte meg, de ha nagyon akkor kék lesz egy két napig és kész. Kicsi még a tesód?
2010. jan. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
68%
Majd elmúlik. Amúgy sincs nyár, hogy spagetti pántos felsőben járkálj az utcán. Pulcsi, kabát alatt meg nem látja senki...:))
2010. jan. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Tinik vagyunk. Valami segitseg jo lenne.
2010. jan. 3. 15:46
 7/13 anonim ***** válasza:

Alapozózd le ha nagyon zavar.

Amúgy meg ki látja télen?

Ha esetleg mondjuk a suliban az öltözőben meglátja valaki mondd hogy nekimentél a szekrénynek, vagy az ajtófélfának.

2010. jan. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Feketenadálytöves krémmel kend be. Nem múlik el rögtön, de sokkal hamarabb, mintha nem kennéd. A legjobb lenne feketenadálytöves kivonat, de azt nem hiszem, hogy kapsz. Az elég hamar rendbehozza a véraláfutást.

Addig is borogasd hideg vizes ruhával, legalább ne dagadjon fel.

2010. jan. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem vélételenül írtam,azt,h hány évesek vagytok!Szerintem két kis ifjú kamasz vitája fajulhat eddig(holott én nem tartom normálisnak ezt sem) de itt nem érzem azt a szándékos gonoszságot,hanem inkább a" veszett" testvéri viszályt.Szerintem ezek a problémák egy-két "buta-tesvtér "beszélgetésekkel el fognak felejtődni.Amenyiben nem akkor azt hiszem ,h a szülőknek van némi-nemű felelőssége azért,h eddig fajultak a dolgok.(Ha van nyer marhahús, akkor tedd a foltokra,de szerintem nem ez a megoldás hanem a megelőzés)
2010. jan. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Bocs megint én vagyok,néha nem írtam jól mert teljesen le van lassulva a gépem és néha nem úgy reagál ahogy én szeretném.Van mikor előbb v.később ír ki betüket!
2010. jan. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!