Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Újabb " Terhes-e a barátnőm...

Újabb " Terhes-e a barátnőm avagy sem kérdés " ( részletek lent)?

Figyelt kérdés
Június 7.-én volt egy kis buli nálam ahol kicsit berúgtunk. Itt kezdődött minden. B.nőmmel sokat ittunk és hajnalba lefeküdtünk először megszakításos módszerrel majd amikor elmentem ( persze nem benne ) letöröltem és óvszerrel folytattuk. Utána mikor végeztünk lefeküdtünk pihenni kb 1-2 óra múlva megint neki álltunk de akkor megint óvszer nélkül ( óvszerbe nem mentem el előtte ) ez által gondolom ami a hugycsövembe volt sperma lehet hogy kerül belé valamennyi ( Igen tudom felelőtlen és hülye vagyok ) aztán ezen annyira nem gondolkodtunk el hogy lehet valami baj. Most június 18-19 között barna folyása volt ami mai napig tart neki ( hozzá teszem nagyon nincs neki beállva van amikor hónapról hónapra meg jön van amikor 2-3 hónap kimarad... :/ ) és most neki kb 1-2 hónapja nem volt meg és most ugye barna folyása van. ez utalhat arra hogy beágyazódása van vagy inkább menstruáció előtti barna folyás lehet a tünet? Kicsit meg vagyok rémülve mivel ha várandós akkor teljesen megváltozik az életünk és még nem igazán vagyunk felkészülve rá... Úgy hogy értelmes válaszokat kérnék tőletek és mellőzük a trágár beszéd stílust tisztába vagyok azzal hogy felelőtlen voltam... ELőre is köszönöm a válaszokat! ( éjszaka folyamán nem írok reggel fogok!:) ) Köszönöm!

2014. jún. 22. 01:43
 1/5 A kérdező kommentje:
Le felejtettem a végéről! 20/F
2014. jún. 22. 01:44
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy teszt mar kimutatja, de ketlem, hogy ennyitol terhes lett.
2014. jún. 22. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát igen, erre csak egy újabb ,,vegyetek egy tesztet" választ lehet írni. Nem látunk innen be a barátnődbe, és te is tisztában vagy vele, hogy a megszakítás nem védekezés, plusz az, hogy a lány össze-vissza menstruál, nem könnyíti meg a helyzetet.
2014. jún. 22. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
OKés szerintem is az lesz hogy veszünk terhességi tesztet :) bár mondjuk abban nem voltam tisztáva h mennyi idő után mutat elfogatható értéket :) Azért köszönöm szépen a válaszokat!
2014. jún. 22. 10:01
 5/5 anonim ***** válasza:
A teszt kb. 10 nap- 2 hét után mutatja ki a terhességet. Ha jól számoltam, az eset 15 napja volt, szóval most már kimutatja.
2014. jún. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!