Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sokszor elbambulok legtöbbször...

Dominik.ballo kérdése:

Sokszor elbambulok legtöbbször akaratom ellenére és ezek a bambulások olyan élethűek és valósak hogy szinte már halucinációk van mikor hosszabbak de van mikor csak kis bevillanások. Mik ezek?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni hogy ezek bambulások vagy halucinációk mert annyira közel van a halucinációhoz.

2014. jún. 23. 18:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Így még hagyján, de el tudom képzelnni vezetés közben!
2014. jún. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kortól nagyon függ, kevés infót adtál meg. Ha kamasz vagy akkor a legnormálisabb a korodban, ha idősebb, akkor érdemes visszatérni a témára.
2014. jún. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
sok pihenés és kevés idegeskedést
2014. jún. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ezek többnyire ilyeztőek és elvontak pl hogy a tükör előtt letépem az arcom vagy hogy megyek az utcán és beránt valami egy épületbe egy kamrába ami szűkülni kezd és látom hogy eltörik pl a kezem pedig egy horrorban se látok ehhez hasonlót. Am 15 vagyok.
2014. jún. 23. 18:51
 5/11 A kérdező kommentje:
Csak mert kezd kikészíteni.
2014. jún. 23. 19:44
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem keres fel egy pszichológust mert, ez elég rémisztő hogy ilyeneket képzelsz..
2014. júl. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%
vagy szedj valamigyógyszert
2014. júl. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Na csak gyógyszer ne szedj erre!


Pszichológus. Hallucinációkkal indokolt.


tippek.: Nap-Kőr. Thalassa HÁZ, ha van pénzed magánterapeuta.

2014. júl. 4. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Elmentem pszichiáterhez ugyanis vagdostam magam de megígértem hogy soha többet. A pszichiáter tovább küldött győrbe hétfőn megyek az időponttért. Azóta enyhültek és ritkultak ezek és már csak itt ott ugrik be pár kép de emellett még mindig sokat bambulok csak utólag nem tudom eldönteni mi emlék és mi képzelgés teljesen összefolyik és a szorongás valahogy megmaradt és már hangulatzavaraim vannak és sokszor még mindig kénysztetést érzek hogy megint vagdossam magam ilyenkor karcolgatom magam nem sértem fel a bőrt csak úgy hogy az idegvégződéseket stimulálja és az érzete meglegyen annak ahogy karcolom a bőrőm. Remèlem elmúlik ez majd és vége lesz ennek.
2014. aug. 1. 13:29
 10/11 A kérdező kommentje:
Remélem tud valaki segíteni ötletet adni addig amíg várok a győri vizsgálatra.
2014. aug. 1. 13:34
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!