Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Rivotril nevű szorongáscsökken...

Rivotril nevű szorongáscsökkentőről szeretnék leszokni, orvosi segítséggel. Lehetőség van pszichiátriai osztályos felvételre?

Figyelt kérdés
2010. jan. 5. 15:15
 1/8 anonim ***** válasza:
egy ismerősöm ugyanígy van mint te. de ő elég komolyan rá van szokva..felmelegíti kanálban a tabit és vénába lövi meg ilyenek. őt drog ambulanciára utalták be és rendszeresen kell járnia felülvizsgálatra meg pszichiátriai kezelésre, ami nagyjából elbeszélgetésből áll. mindezek mellett különböző antidepresszánsokat és egyéb gyógyszereket írnak fel neki és ezekkel próbálják elterelni őt a rivotrilról.
2010. jan. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sajnos sztk alapon nincs, esetleg csak magánúton. Én is szedtem évekig (32/L), és sikerült leszoknom róla orvosi segítséggel. Ehhez a pszichiáter adott tanácsokat - elvégre ő írta fel anno.
2010. jan. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
0,75mg-ot szedek naponta, 6 éve. Szóval pszichodoki?
2010. jan. 5. 15:33
 4/8 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne?Nekem már már ajánlottak fel ilyesmit,de nem éltem a lehetőséggel.Egyébként 8 éve szedek antidepresszánsokat,szorongásoldókat.A rivotrilról nekem sikerült leszoknom,de sajnos csak úgy,hogy másikat kaptam helyette,és most meg arról nem tudok:(

Beszéld meg a pszichiátereddel,hogy lenne -e rá lehetőség az osztályos felvételre.

2010. jan. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

0,75 mg/nap nem sok a durva Rivotril függőkhöz képest. Szerintem akaraterővel tudod csökkenteni saját magadnak is. Viszont biztos nem véletlenül írták fel...

Ha másik gyógyszerrel akarod helyettesíteni, akkor meg arra szoksz rá. Ördögi kör!

2010. jan. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kisbabát szeretnénk...(35L)
2010. jan. 5. 18:28
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor szép lassan kezd el csökkenteni!!
2010. jan. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
én másfél hónapig napi 5-6 tablettát szedtem 2mg-os tablettából, (csakúgy mert olyan kedvem volt, azt hittem segíteni fog, de nem) sőt még olykor ittam is rá, de amúgy egyik napról a másikra leraktam.
2010. máj. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!