Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van, hogy alszok és...

Miért van, hogy alszok és arra ébredek, hogy mint ha összerezzenék? De utánna egyből vissza tudok aludni. Csak félek, hogy nehogy komoly bajom legyen.14/L

Figyelt kérdés

2014. jún. 30. 23:13
 1/3 Doruss ***** válasza:

Valószínűleg rosszat álmodsz, csak nem emlékszel rá utána.

Nekem akkor volt ilyen mindig, mikor kiskoromban állandóan azt álmodtam, hogy nekimegyek biciklivel a kerítésnek, és álmomban el akartam rántani a kormányt és akkor ébredtem arra, hogy összerezzenek.

2014. júl. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

lehetséges, hogy valmilyen fizikai illúzió van az álmodban, ilyen amit írt: ütközés, esés, stb.


az is lehetséges, hogy ezek a fizikai dolgok szellemi állapotot tükröznek, pl tehetetlenség, harag, stb.

az utóbbi már komolyabb, mert valamilyen stresszhatásra és rossz életvitelre is kialakulhat, ami később komoly dolgokhoz vezet, pl depresszió, pánik, stb.


ha szeretnéd megelőzni, keres meg privátban, és adok tanácsot.

2014. júl. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
nekem ilyenek akkor szoktak lenni amikor azt álmodom hogy el esek vagy ilyesmi:D 14/L
2014. júl. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!