Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha nyomásra nem fáj a nagylábu...

Ha nyomásra nem fáj a nagylábujjam akkor is lehet szó köszvényről?

Figyelt kérdés
Már legalább másfél-két hónapja fáj a bal nagylábujjam, még a jobb talpam is húzódott, de az már hálisten elmúlt, csak ez maradt, valamivel ez is jobb, chondrosulfot szedek rá, sebész ajánlására, azóta kicsit javult, lóbalzsammal kenegetem még 4-5 napja, jó lenne, ha már végre elmúlna, szeretnék újra futni... ha meg mégis köszvény lenne, milyen módon tudnám gyógyítani? 19/F

2014. júl. 1. 01:38
 1/2 anonim ***** válasza:
A köszvény a nagy lábújjon tipikusan jelenik meg. Gondolom, nem tudták diagnosztizálni, de ha beírod a googleba : köszvény, vagy köszvény ellen, ott megláthatod a képet és sok tanácsot is olvashatsz a kezelésére.
2014. júl. 1. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A köszvény az egész lábfejet érintheti:pirosodás, dgadás, fájdalom. Amikor már a nagy lábujjat érinti, hogy már majd szét duran a dagadástól akkor a legnagyobb a baj mert ott van a legtöbb izomvégződés éott gyüllik össze a bekristályosodott hugysav és izomtörmelék ami ezt okozza. Nálam a megjelenéstől a negyedik nap már azonnali műtét lett a vége, ezzel mielöbb jelentkezni kell a sebészeten. Még aznap megműtötték, nyolc napig bent voltam a kórházban amig az eredmény meg nem jött és utána hat hét táppénz követte ezt. A gyógyszereket már egy előző kérdésnél leírtam.
2021. ápr. 8. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!