Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Faradekonysag, gyakori orrverz...

Faradekonysag, gyakori orrverzes, gyengeseg milyen betegseg (ek) nek lehet a tunete?

Figyelt kérdés
Az utobbi idoben nem erzem magam valami jol es nagyjabol ezek a tunetek. Az orrverzes van amikor annyira durva, hogy mar a csap fole kell hajolnom vagy torolkozot kell az orromhoz tenni. Elmentem egy orvoshoz de nen tudott semmi konkretat mondani, nekem meg nincs idom arra hogy allandoan orvoshoz jarjak. Az ismeroseim meg olyanokat mondtak hogy mar lassan a temetesemet szervezik. Nektek van otletetek?
2014. júl. 6. 23:18
 1/2 anonim ***** válasza:
A semmi konkrét mit jelent? Tippelgetett? Mit mond a vérkép? (Ha nem csinált, másik orvoshoz menj, de sürgősen.) Vérnyomás rendben van? Ha valami egyb baj van, általában a vérkép utal rá (szív-érrendszeri megbetegedés vagy daganat állhat még mögötte), bár ha semmiféle más jellegzetes tünet nincs, én nem gyanakodnék vitaminhiányra, de ezt is érdemes átgondolni. C-vitaminnal tankolj fel, az sosem árt.
2014. júl. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez sokminden lehet, nekem ugyanilyen tüneteim voltak ezzel a betegséggel: [link]
2014. júl. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!