Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bélférgem van, és péntektől...

Bélférgem van, és péntektől külföldön leszek 3 hétig. Nem késő elmenni a háziorvoshoz, és iratni vermoxot?

Figyelt kérdés
Valami olyasmit olvastam, hogy vinni kell neki székletmintát, a kezelés végén is, de én ezt nem tudnám bevállalni. Nincs valami házi kúra? A fokhagyma mennyire jó? Félek elmenni hozzá!

2014. júl. 7. 10:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Írass inkább. Talán még a mintát is elemzik addig, de ha nem, akkor is biztosan felírja neked. Három hét alatt meg fogsz bolondulni, másra nem is tudsz majd koncentrálni, csak arra, hogy most melyik házi módszert próbáld ki...
2014. júl. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem kell minta. Menj azonnal és a gyógyszeres kúra gyorsan rendbe hoz. Mi a fenéért félsz a dokitól? Kétlem, hogy harapna, támadna, vagy leordítaná a fejedet.
2014. júl. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Lehet elmegyek holnap. Azt megmondjam neki, h elutazunk?
2014. júl. 7. 11:10
 4/5 A kérdező kommentje:
Most ettem fokhagymás pirítóst, ez mennyire használ, árt?
2014. júl. 7. 11:21
 5/5 anonim ***** válasza:
A pirítóstól max fokhagyma szagú lesz a leheleted. A bélférgeid meg vidáman szaporodnak.
2014. júl. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!