Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a bajom?

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés

- 29 éves férfi vagyok,

- Időnként légszomjjal küzdök, de ez független a tevékenységemtől van úgy, hogy nap közben mikor ülök akkor tör rám, van, hogy út közben, fizikai munka közben még nem tapasztaltam.

- a vérnyomásom többnyire alacsony, reggelente magasabb szokott lenni 115/68. Aztán délutánra, estére lemegy 105/60 körüli értékre.

- Lassan kilencedik éve nem dohányzom, és előtte is csak nagyjából 4-5 hónapot dohányoztam.

- Alkoholt nem fogyasztok.

- Nem vagyok túlsúlyos de kigyúrt sem, talán 5-6 kiló fölösleg lehet rajtam.

- Voltam négy napot Londonban, ahol nagyon szmogos volt a levegő, amikor megérkeztem marta a torkomat a kipufogó gáz, ennek hatására elkezdtem köhögni, mert irritálta a torkomat.

- Ennek harmadik hete, mikor hazajöttem a köhögés csillapodott(bár eléggé lassan), de néha még most is köhögök, mintha valami marná, persze lehet, hogy ez már gyomorsav, de ami aggaszt az az időnként megjelenő légszomj.



Annyi rémisztő betegséget olvasok a neten, hogy elhatároztam elmegyek orvoshoz, csak legyen rá pénzem. Addig is kérlek osszátok meg a véleményeiteket tapasztalataitokat.



2014. júl. 13. 04:53
 1/1 A kérdező kommentje:
A légszomj nap közben tör rám, éjjel még nem tapasztaltam, gondoltam fontos lehet ezt is megemlíteni
2014. júl. 13. 05:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!