Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 3 napja kaptam frontint...

Sanya20071 kérdése:

3 napja kaptam frontint alvászavarra, keveset alszok, felébredek gyakran. Stb De tegnap olyan szinten rémálmaim voltak hogy nem mertem visszaaludni. Ha 3 nap után abbahagyom a szedését jelentkezhet vmi komolyabb mellékhatás?

Figyelt kérdés

Csak fekvés előtt kellett bevennem 1 szemet 0,25-ös.De nem csak rosszat ámodtam,3-4x egymás után úgy ijedek fel mert zsibbad a kezem meg mindenem meg pánikolok hogy nem tudok felébredni..stb

Reggel már arra keltem hogy iszonyatosan fáj a fejem szédelgek..stb de nem veszek be ebből többet.Anno szedtem helex sr-t de abbahagytam annál is előfordultak olyan rémálmok hogy nem mertem visszaaludni szinte.



2014. júl. 13. 12:14
 1/1 anonim válasza:
Én a 0,5 st szedem én is csak éjszakára!de ha neked ilyen tüneteid vannak a 25 től,akkor szerintem hagyd abba!! próbálj meg napközben nyugtató gyógyteákat inni,vagy pedig menj orvoshoz!!!nagyon jó teák vannak,utána tudsz nézni itt a neten!!
2014. júl. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!