Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egész Budapesten ilyen a víz?

Egész Budapesten ilyen a víz?

Figyelt kérdés

Másik városból költöztem Budapestre még a főisk. miatt, most pedig ott szeretnék dolgozni, viszont egyszerűen nem bírom az ottani vizet, teljesen tönkreteszi a bőrömet (sokkal jobban zsírosodik, rengeteg mitesszer stb.)... időnként olyan klórszag van a fürdőszobában, mint egy uszodában... ha van rajtam vérző seb és hozzáér a sima csapvíz, csíp, mint a fertőtlenítő!! Mikor visszamegyek a másik városba, mindig rövid idő alatt jobb lesz a bőröm, hajam stb. állapota...


Csak érdekelne, hogy egész Budapesten ennyire klóros a víz (én érzékeny vagyok rá egyébként, uszodába se járhatok), vagy csak én lakom rossz helyen? Van valaki, akinek hasonló tapasztalata van, mint nekem?



2014. júl. 17. 09:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem egyforma, több helyen ittam már és volt ahol jobb volt, volt ahol nagyon rossz. Esetleg megpróbálhatod, hogy Pest környéki helyen bérelsz lakást és ingázol vonattal vagy volánbusszal.
2014. júl. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, valószínűleg meg fogom próbálni, remélem, tényleg nem mindenhol ilyen rossz.
2014. júl. 17. 10:41
 3/3 anonim ***** válasza:
mindenhol klóros ott.
2015. ápr. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!