Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Életem első vérvétele előtt...

Életem első vérvétele előtt valami nyugtató gondolatot írnátok?

Figyelt kérdés
Már abba is beleborzongok, hogy egy tű megszúr... de most muszáj vérvételre mennem sajnos, és túl kell esnem rajta. :(
2014. júl. 21. 18:55
 1/8 anonim ***** válasza:
ÖÖÖ..egy vérvételbe nem szokás belehalni. Egy pillanatig fáj, és ennyi. Ha nagyon nem bírod, ne nézz oda és kész.
2014. júl. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tényleg nem egy nagy szám. Sokkal többet szenvedsz most ezek miatt a gondolatok miatt, mint a tényleges vérvétel miatt.
2014. júl. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Nem faj jobban, mint egy oltás! Ne stresszelj ra, mert akkor rosszabb.
2014. júl. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nekem az első vérvételnél nehezen találták meg az erem, rosszul szúrták meg és kb 1 liter vért vesztettem, majdnem szivrohamot kaptam, és persze közbe rámjött a fosás.
2014. júl. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Hogyhogy eddig nem vettek tőled soha vért?
2014. júl. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon régen volt már és mennem kellett legutóbb. Persze én is stresszeltem, de sok hűhó semmiért volt, mert nem hittem el a nővérnek, hogy már tényleg belém szúrta a tűt :D. Viszont ajánlatos jó kedvűnek mutatkozni a nővérnek, mert ha nem stresszeled, akkor jól fogja csinálni.
2014. júl. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
4-es már ne haragudj(és lehet a többiek most emiatt jól lepontoznak, de nem érdekel), de pont erre NINCS -ilyen előre feszültséggerjesztésre- most kérdezőnek szüksége.
2014. júl. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2014. júl. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!