Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyit szenved az, akit...

Mennyit szenved az, akit elgázol egy vonat?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert egy jó barátomat most vesztettem el vonatbalesetben és szeretnék megbizonyosodni, hogy legalább nem szenvedett.:(

2014. júl. 23. 04:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ,rögtön meghalt-e vagy még kórházba vitték és ott hunyt el?
2014. júl. 23. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
7%
Nem az a lényeg, mennyit szenved, hanem az, hogy mennyit szenvednek a hozzátartozók, ha majd a vasúti társaság rájuk hárítja az abból keletkezett költségeket.
2014. júl. 23. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon függ a sérülés milyenségétől. Ha pl a kezét/lábát vágta le,akkor kivérzett,és ekkor pár percig élt még,és ha sokkosan is de érezte a csonkolást.


Az élettel össze nem egyeztethető sérülések (vonat balesetél) általában azonnali... eszméletvesztéssel járnak és ekkor nem éreznek semmit sem,csak egy pillanat az egész.

2014. júl. 23. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
94%

2.

Hát elég érzéketlen/paraszt választ sikerült adnod.

2014. júl. 23. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
76%
Általában fel sem fogják, mi történik velük. Egyszer volt egy autóbalesetünk, senki nem sérült meg, de a sokktól olyan furcsán éreztem magamat, ilyen köd telepedett mindenre és mintha a víz alól beszéltünk volna, és nem éreztem semmit. Nagyon furcsa volt. Megütöttük magunkat itt-ott, lettek kék foltok, de akkor kb. 1 óra hosszáig még semmit nem éreztünk.
2014. júl. 23. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 intrepid ***** válasza:
76%
Én a vasutasokkal vagyok, őket sajnálom. Ti nem is tudjátok, ezek a dolgok mennyire megviselik őket. De az élet megy tovább, mert mennie kell, tehát ezt is túl kell élni.
2014. júl. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

#2 (a vasúttársaság semmilyen költséget nem hárít senkire egy vonatbaleset kapcsán)


A vonatgázolások túlnyomó többségénél az áldozat azonnal meghal. Nagy valószínűséggel fel sem fogta mi történik vele. És a legjobb, ha te sem gondolkodsz ezen, így csak sokkal nehezebb.

A mozdonyvezetőket felkészítik ezekre a helyzetekre. Szinte az ÖSSZES mozdonyvezetőnek volt már valamilyen esete (ismerőseim között többen vannak). Azt mesélték, hogy ilyenkor az a legrosszabb, hogy tudja, hogy el fogja gázolni az illetőt, de nem tud megállni. A vonat sebessége és tömege nem teszi lehetővé, hogy időben lefékezzen. Ilyen eset után a mozdonyvezetőt szabadságra küldik egy időre és segítséget is kap, ha igényli. előfordul, hogy az első eset után otthagyják a céget.

2014. júl. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
100%
Részvétem, de ahogy a 7-es is monodja egy ilyen helyzetben az ember reagálni sem tud, amikor valakit hirtelen és váratlan egy nagy ütés ér az első másodpercekben, percekben nem érez különösebb fájdalmat, csak amikor már feleszmél akkor kezdi érezni a fájdalmakat kérdeznék valamit, ha nem haragszol. A barátod azonnal ott helyben halt meg, vagy túlélte és a kórházban? Ez a kérdésből sajnos nem derül ki.
2014. júl. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
21%
Semmi fájdalom, de rengeteg emberrel kiszúrás. VAlakinek fel kell takarítania, illetve egy rakás járat késik vagy törölnek emiatt, ami akár több száz embernek okozhat problémát
2014. júl. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem érzett semmit, mert már szörnyethalt.
2014. júl. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!