Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Anyukám bevitték a kórházba,...

Anyukám bevitték a kórházba, mert van zörej a szívénél és eltérések is vannak. Sajnos én nem mehettem be vele, de szerintetek mennyire lehet komoly? Ill. életveszélyes?

Figyelt kérdés
2010. jan. 11. 16:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Nyugtasd magad, kórházba került, kivizsgálják. Gondolom kardiológus is megvizsgálja ultrahanggal. Holnap már valamivel többet tudol. Ilyen szívzörej problémák másnál is előfordulnak, ami lehet stressztől is. Írj majd mi lett a probléma oka. Nem vagyok orvos, így összevisszaságokat meg félreérthető dolgokat nem szeretnék írni.
2010. jan. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Anyukámnak 10 éves korában állapitották meg, hogy szivzörejei vannak, de semmit nem csinaltak vele. Idöközben van 3 gyereke, egész életében dolgozott és már 70 fölött jár, de semmi baja töle.

Viszont van olyan fajtája is, ami kezelésre szorul.

Erröl felvilágositást csak az orvos adhat, itt csak találgatni lehet, azzal meg nem vagy kisegitve.

Anyukádnak jobbulást kivánok.

2010. jan. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az utóbbi időben tényleg sokat stresszelt, meg dolgozott, mivel apukám is nemrég halt meg. Az utóbbi időben is volt már ilyen, hogy nagyon rosszul volt, ma pedig a háziorvosa küldte őt a sürgősségire.
2010. jan. 11. 16:46
 4/10 anonim ***** válasza:
Dícsérem a háziorvos tettét. Őszinte részvétem, édesanyád nem csoda ha kiborult. Még több szeretettel vedd körül mint eddig, hiszen most együtt egymásért a jelszó!!!
2010. jan. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Még mindig nincs hír róla, mert megkért, hogy ne hívjam őt fel, szerintetek a kivizsgálás tarthat eddig, vagy valami komoly dolog lehet, és azért nem jött még haza?
2010. jan. 11. 19:01
 6/10 anonim ***** válasza:
A különféle vizsgálatok sokáig tarthatnak, ne idegeskedj. HA benn tartanák, akor biztos, hogy hivna, hogy vigyél be neki különféle dolgokat, amire szüksége lesz. De felhivhatod a kórházat, ott az orovs tud esetleg valamit mondani arról, hogy mikor lesznek készen a vizsgálatokkal.
2010. jan. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szegény azt sem tudod hova vitték, vagyis melyik osztályra. De először a sürgősségit próbáld, oda viszik legelsőnek a beteget.
2010. jan. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Tudtam, hogy a sürgősségire vitték, csak az volt a fura, hogy nagyon sokáig benn tartották. De szerencsére hazajött, és azt mondták, hogy csak túlhajszolta magát, de attól még féltem...
2010. jan. 11. 20:15
 9/10 anonim ***** válasza:
Tudod hogy aggódtam értetek. Örülök a jó hírnek. Nagyon jó egészséget kívánok neki, és neked.
2010. jan. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi :)
2010. jan. 11. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!