Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy tudnék nem a magasságomma...

Hogy tudnék nem a magasságommal foglalkozni?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok,alacsony,és már elegem van belőle,hogy mindig csak ez van a fejemben,valami mindig eszembe juttatja.Azt ne kérdezzétek,hogy hány éves vagyok,mert úgy is ha leírom,valami olyasmi lesz a válasz,hogy ilyen idősen már nem nagyon fogok nőni,pedig szerintem lehetséges,akkor ha nem gondolok rá,de ezért se kössön belém senki,hogy most ezt írtam,én így gondolom.

2014. aug. 6. 15:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Többek között úgy, hogy elfoglalod magad és nem állandóan erre gondolsz!

.

Ha pedig emiatt rosszalló megjegyzést tesz bárki is. magyarázd el, csak a buták akarnak magasak lenni, hiszen eséskor neked közelebb a föld!

.

Sok az "üresjárati időd" (másképp:unalmas óráid), ezért nem teszel mást, mint önmagaddal elégedetlenkedsz.

Ha akár 20-25 centivel magasabb lennél, akkor sem magaslati levgőt szívnál!

2014. aug. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igazából lenne mit csinálnom,de az ,amit szívesen csinálnék az mind olyan dolog,ami csak megállítaná a növekedést,ezért ritkában csinálom.Ha meg van is olyan,ami segíthet,abban,hogy magasabb legyek az a futás,mert azt még szoktam,és edzeni és még mást is,de anyukám szerint,ha ezeket túlzásba viszem,akkor is megállok a növésben így hát azt is keveset csinálom,a nap többi részében próbálok aludni,mert még attól is lehetek magasabb,és akkor biztos nem gondolok rá,(kivéve,ha a magasságról álmodok,de nem szoktam rá emlékezni)de azt meg nem tudok.
2014. aug. 6. 21:46
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát ha vagy minimum 18-19 éves akkor tényleg nem fogsz már számottevőt nőni. Egyébként a magasabb embereknek se könnyű az élet. Pláne ha magamból indulok ki. Minden csaj hobbit, a vállamig ér a legtöbb, ha hízok nem látszik meg úgy, olyan hamar, mert jobban élesztik a súly. Emelni nehezebb (volt) dolgokat mivel a végtagok hosszabbak, így.több utat tesz meg a súly, stb.
2014. aug. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Eloszlik a súly. Bocs. Szemétláda telo volt...
2014. aug. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én nem is akarok magas lenni,csak átlag magas.
2014. aug. 7. 10:11
 6/8 anonim ***** válasza:
Pedig jó lenni tudni az életkorodat.... Az én kisfiam még csak 6 éves, de leállt 4 évesen a növekedése. Csináltattunk lisztérzékenységre vizsgálatot nála, negatív lett. Ennek ellenére elkezdtünk gluténmentesen enni. Semmi glutén. Nő os azóta mint a gomba!
2014. aug. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát én 17 éves vagyok,amire sokan azt mondanák,hogy már nem nagyon fogok nőni,ami szerintem nem igaz,akárki,akármit mond.14 éves korom óta egy centit sem nőttem.Nagyon sokba kerül,hogy glutén mentesen egyek?
2014. aug. 7. 14:12
 8/8 A kérdező kommentje:
úgy értem drága,sok pénzbe kerül?
2014. aug. 7. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!