Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez valami súlyos betegség (újra)?

Ez valami súlyos betegség (újra)?

Figyelt kérdés

2éve műtöttek agydaganattal, azóta ha beteg vagyok mindig parázok, hogy lehet daganatom van, csak máshol vagy valami halálos betegségem. szóval 2-3hete azzal kezdődött, hogy ettem utána rosszul voltam , és hánytam, lázas lettem, utána napokig fájt a gyomrom, hányingerem volt, nem tudtam enni, csak zöldséget-gyümölcsöt száraz kaját. Utána jó volt (gondoltam ezt) . Erre tegnap estétől megint olyan furcsa a gyomrom , émelyeg, fáj, hányingerszerű érzet.

Remélem nincs daganatom, vagy egyéb halálos kimenetelű betegség. 22évesen. nem igaz.


2014. aug. 6. 22:06
 1/4 A kérdező kommentje:
ja és emiatt jóval kevesebbet is eszek, mint amennyit tudnék/kéne .
2014. aug. 6. 22:07
 2/4 anonim ***** válasza:
Nézd, nem lehet tudni. Viszont a helyedben elkezdenék minden nap zöldség és gyümölcs turmixokat fogyasztani. További tippek: egy evőkanál bio lenmagolajat igyál meg minden nap, ha nagyon nem bírod az ízét akkor keverd joghurtba. Zöldség turmix recept, hozzávalók: 2 répa, fejes saláta és általad választott más salátafajták pl:rukkola, spenót levél, sok citrom karika, , fokhagymagerezdek tetszés szerint, petrezselyem vagy bazsalikom, 1 alma. Ezeket mosd meg majd rakd a turmix gépbe. A répát , almát csak mosni kell, pucolni nem, a citromnak szedd le a héját és anélkül tedd a turmixba. Ezután felöntöd vízzel kb a közepéig a zöldségeknek. Végül leturmixolod és a pépes részt leszűröd. Az így megmaradt folyadékot megiszod. Ha csak lassanként megy, tedd be a hűtőbe így mindig hozzá tudsz nyúlni és kortyolgatni belőle. Fel kell töltened a szervezeted minél több vitaminnal.
2014. aug. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem nagyon eszek zöldségeket gyümölcsöket egyébként.
2014. aug. 6. 22:34
 4/4 anonim válasza:
Lehet hogy gyomorrontás, vagy valami vírus. Diétázz picit, egyél száraz ételt, főtt krumpli, kamilla tea jó hányás esetén, megnyugtatja a gyomrot. de jó a gyömbér tea is
2014. aug. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!