Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon fáj a fejem mit tegyek...

Hippy baby kérdése:

Nagyon fáj a fejem mit tegyek hogy ne?

Figyelt kérdés

Általában gyógyszert szoktam bevenni de most inkább hanyagolom a gyógyszert.

Olyan érzés mintha egy vasszobában lennék melynek a falai lassan nyomják össze a fejemet a halántékomnál.Mit csináljak?,állandóan fáj a fejem!


14/L



2014. aug. 7. 16:58
 1/9 anonim válasza:
Nekem is hasonló problémáim voltak a fejemmel. Kiderült, hogy kevés folyadékot fogyasztok. Azóta próbálok odafigyelni a megfelelő folyadékbevitelre és a fejfájás is elmúlt.
2014. aug. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem egy jó alvás szokott segíteni.

De ezeket is kipróbálhatod:

[link]

[link]

Remélem,hogy segít!;)

2014. aug. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Igyál egy jó pohár hideg vizet,sötétítsd be a szobát,kapcsolj le mindent,legyen körülötted csend és pihenj le kicsit.

Jobbulást!

2014. aug. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi hogy ilyen hamar irtatok,és köszi a segítséget! :) :) :) :) :)
2014. aug. 7. 17:06
 5/9 anonim ***** válasza:
Látott már orvos ? Milyen gyógyszereket vettél be korábban és ki ajánlotta, orvos ? Meg kell mérni a vérnyomásodat, nem vérnyomás-probléma-e. Egyébként a sok folyadék ivás valóban jótékony hatású. Segíthet a citromos víz, limonádé, valamint kis adagú aszpirin (kalmopirin), mint gyógyszer.
2014. aug. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
általában nuorphen 12 éven felülieknek.Ezt szoktam,vagy 200-as nurophent.Orvos nem látott,és saját gondolatra veszem ezt be.Aszpirint szinte csak 2-szer ettem,amugy n egyáltalán nem.Próbálok többet inni,általában vagy barackos nesteat,vagy rostos sió öszilevet vagy ás sio-t iszok
2014. aug. 7. 17:47
 7/9 anonim ***** válasza:
Próbálj meg vizet (is) inni. Nem csak a cukros leveket.
2014. aug. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha sovány vagy, akkor figyelj a szénhidrátbevitelre, mert nálam az is fejfájást okoz. A szemed jó? Ha van szemüveged, akkor ellenőriztesd a dioptriát. Igyál folyadékot!
2014. aug. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hááát,vizet is szoktam inni ahogy azt megírtam.A koromhoz képest a normálnál egy kicsit (2-3) kg-mal kevesebb vagyok,a szemem meg 1-es.Nem állandó a szemcsim.1 hónapja voltam szemészeten
2014. aug. 7. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!