Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan legyek beteg?

Hogyan legyek beteg?

Figyelt kérdés
Valami olyat akarok ami tényleg beváll 100%-osan.
2010. jan. 13. 06:16
 1/6 A kérdező kommentje:
ui: kell egy pár nap pihenés,de anya úgy hiszi el hogy lázas vagyok,hogy látja ha mérem a lázam...
2010. jan. 13. 06:29
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
akkor ne lázat válassz hanem olyat amit nem lehet ellenőrizni...fejfájás,torokfájás,hasfájás...esetleg hasmenés...azt még egy kis guttalax-al is elő lehet idézni :D
2010. jan. 13. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%

Gyerekek! Az utóbbi napokban megszaporodtak ezek a kérdések, pedig épp csak véget ért a téli szünet! Mit csináltatok a szünetben?! 3 műszakban dolgoztatok?


Az eredeti kérdésedre pedig sajnos nem tudok válaszolni. Rengeteg tippet hallottam már a krétaevéstől s sóskávéig, de szerintem egyik sem működik. Esetleg körülnézhetsz a háziorvosi rendelőben. Kb fél óra alatt szinte biztos, hogy összeszedsz valamit egy betegtől, főleg, ha egy láthatóan rossz bőrben lévő beteg mellé ülsz le. Két nap múlva olyan lázad lesz, hogy garantáltan nem tudsz majd az ajtóig sem elmászni.

De, hogy van ember, aki erre vágyik ??? Érthetetlen :)

2010. jan. 13. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt 2x csináltam meg gimiben, de mindkétszer nagyon beteg lettem tőle, nem is csináltam többet, ezért nem ajánlom, de szerintem biztos módszer: kádban ülve felváltva a meleg és a nagyon hideg víz a mellkasodra és a hátadra. Mindig megbántam és többet nem akartam beteg lenni, így kb 10 év elmúltával nem is értem mi volt benne a jó. A dolgozatokat így is meg kellett írnom és egyedül rosszabb mint a többiekkel.
2010. jan. 13. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
87%

Beteg ne akarjál lenni..

Ha nagyon szükséged van lógásra, beszélj szüléddel. Igazolhat napot? (legrövidebb út az egyenes)

De, csak akkor, ha nem rendszeresen csinálod!!

Ha nem "valamit" akarsz elkerülni, mert az úgyis megvár!

2010. jan. 13. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
járj ugy mint akinek nagyon fáj a hasa.
2010. jan. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!