Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan lehet megmanipulálni a...

Hogyan lehet megmanipulálni a digitális hőmérőt?

Figyelt kérdés

Reggel a 16 éves fiam közölte, hogy beteg, nem megy iskolába, és 38,5 láza, mutatta a digitális hőmérőt. Én egyértelműen úgy éreztem rajta, hogy egyáltalán nem lázas, hőemelkedése sincs, úgyhogy megkértem, hogy ELŐTTEM mérje meg a lázát. 36,5 volt neki, úgyhogy irány a suli. De hogyan csinálhatta? Azt hittem, ez nem manipulálható?

Gyanús nekem a "Hogyan legyek beteg" kérdés is, nagyon gyanús....


2010. jan. 13. 08:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a higanyosat fél perce a radiátorhoz érintettem. Gondolom ugyanez működik a digitálisnál is.
2010. jan. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meleg víz vagy tea is működik! :-)
2010. jan. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A digitális hőmérő is hőt mér. Bármilyen melegebb dolog, víz, tea, radiátor segíthet.
2010. jan. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Végre egy szülő, aki foglalkozik is a gyerekével :) Mert általában itt a GYK-n csak a 2 szélsőség van: aki fényesre nyalja a gyerek popóját, vagy akit nem is érdekel különösebben, hogy van gyereke.

Amúgy miért nem akart iskolába menni? Dolgozatot írnak?

2010. jan. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát fogalmam sincs miért nem akart, nem mondta, pedig minden évben igazolok neki 3 napot ha kéri. Ennyi szabi neki is jár, ill. a diákoknak is jár szerintem. Én úgy gondolom, hogy azt jobb időkre (szó szerint) akarja tartogatni, most meg potyázni akart . De anya résen volt:)
2010. jan. 13. 13:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Úgy is lehet, hogy hozzá dörzsöli valamihez: nadrág, kanapé stb... És a súrlódástól felmelegedik.
2010. jan. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!