Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Felvagyok fázva már majd egy...

Felvagyok fázva már majd egy éve, akkoris fáj ha nem pisilek. Voltam urulógusnál adott gyógyszer de nem csinált semmit megint elmentem adott másikat azt se. Elmentem nőgyógyászhoz mondta mennyek vissza urulógushoz:S Semmit nem találnak. Micsináljak?

Figyelt kérdés
És már nagyon fáj:S
2010. jan. 13. 15:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Medveszőlő levél tea.

Herbáriákban lehet kapni. 4-6 órán keresztül kell áztatni HIDEG vízben. Napi egy-két bögre egy hétig. Ez fertőtlenítő hatású és végig megy az egész húgyrendszeren. Nekem bevált.

2010. jan. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én a figyelmedbe ajánlom a Citro cseppet más néven grapefruitmag kivonatot tartalmazó étrend-kiegészítőt.

Borzasztóan keserű de hatásos. A gyógyszertárban lehet kapni. Azt hiszem olyan 1700 Ft körül van. Hidd el! Egy próbát megér. Nekem mindig segít a felfázásban. A véres vizeletet 1-2 nap alatt eltünteti. :)


gyógyulást!

2010. jan. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Vizelettenyésztés volt?

MI lett az eredménye?

Milyen gyógyszereket szedtél rá?

És pontosan hol fáj? A szeméremtest, húgycsőnyílás, hüvely...

Vizelés után hogy alakul a fájdalom? Véres volt-e a vizelet, csípett-e?

Esetleg milyen vizsgálatok történtek (hasi és kismedencei ultrahang...)?

2010. jan. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nálam ugyanez volt a helyzet. Nekem az ezüst kolloid vált be, minden nap teába keverve ittam.
2010. jan. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

17:35ös vagyok! Az utolsó hozzászólóval is egyet értek. Az ezüst kolloid is kiváló szer sokszor jobb mint az összes antibiotikum! Én torokfájára és herpeszre és hüvelyfertőzésre is használom. :)

Ez is megér egy próbát!

2010. jan. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 SzéptüzekLángja válasza:
a Csalán tea nagyon jó még, én ha érzem, h felfázok megiszok két sört, előbb átmos mint 2liter víz:) kamillás ülőfürdő, tőzegáfonya tea! Amúgy annyi ehhez a véleményem,h ÉLJEN A MAGYAR EGÉSZSÉGÜGY!
2012. jún. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!