Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehetséges a testmagasság...

Lehetséges a testmagasság megnövelése?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, és 164cm magas! tehát írtó alacsony vagyok, és sokszor zavar. sőt!.. olvastam módszereket! lehetséges lehet?

2014. aug. 11. 23:43
 1/4 anonim ***** válasza:

az egyetlen hatásos módszer, ha ripityára törik a lábadat, majd kapcsokkal úgy rakják össze hogy a csontok között minimális nyílást hagynak, így meghosszabodva forrnak össze.. elég fájdalmas, de kínában be tudsz rá fizetni..



de nyugi, 16 éves vagy, 21 éves korodig nőhetsz még valamennyit! (főleg hogyha a család többi tagja nagyszülők is magasabb természetűek voltak)

2014. aug. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

ne legyél magasabb!mi van ha elkap egy birodalmi cirkáló beraknak a börtönbe túsznak és az egyetlen menekülési út egy szellőző ami 164 centi után kanyarodik!!!!!! akkor te beleférnél de ha nagyobb lennél már nem!

de most komolyan:van egy olyan módszer hogy széttörik a csontjaidat ráraknak egy nagyon fájdalmas sínt és húznak rajta.ez az egyik ismertebb módszer a nagyon kevés közül.pont a napokban próbáltam lebeszélni valakit erről a műtétről,mivel rossz meg 4 millióba kerül.szóval... szerintem jó ha alacsony vagy,vannak előnyei,ne akarj változtatni magadon,úgy vagy tökéletes ahogy vagy.

2014. aug. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
előző vagyok,igyál sok tejet vagy kálciumos pezsgőtablettát
2014. aug. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kijevben is csinálnak magasító műtétet.

A combcsontot törik el és "nyújtják".

2014. aug. 12. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!