Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy hónapban legalább egyszer-...

Egy hónapban legalább egyszer-kétszer előfordul hogy szúr a szívem, volt olyan hogy annyira szúrt hogy sírni kezdtem. Holnap jelentkezek valamilyen vizsgálatra. Ugye nincs nagy bajom? (többi lent)

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok.Sokszor szédülök(eszek,iszok rendesen!),de az a alacsony vérnyomásom miatt van szerintem,amiatt is fájhat a szívem?A másik kérdésem,(az orvostól nem tudom hogy érdemes-e ilyet kérdezni)hogy amikor oldalt fekszek összeérnek a bordáim,és nagyon fáj,tudok-e ezzel valamit csinálni,baj ez?Nagyon félek hogy valami nagy baj lesz ebből :(....Ezek miért vannak?

2014. aug. 14. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:
79%

Sok serdülő érez hasonló dolgokat. A serdülő csontozata és izomzata gyorsabban nő és fejlődik, mint a belső szervek. A szív nehezebben pumpálja a vért a hirtelen megnőtt testbe, így jönnek létre a szúró fájdalmak, meg egyéb tünetek.

Nyugodtan megkérdezheted az orvostól a fájó bordát. Sőt, mindenképp kérdezz rá. Lehet, hogy sportolnod kellene, hogy erősödjenek a borda közti izmok.

2014. aug. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a komit :)
2014. aug. 14. 21:06
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem is szúr de én pánik beteg vagyok és az idegtől, össze is esek néha miatta, nem kapok levegőt... 15/L
2014. aug. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket,2#-es nagyon rossz lehet neked :( már régóta akarok akrobatikus tornára járni,végre találok egy erős okot anyukámnak hogy miért lenne jó ha járnék sportolni.Akrobatikus tornázhatok szerintetek?(borda közötti izmok erősítésére ideális?)
2014. aug. 14. 22:45
 5/5 anonim ***** válasza:

ismerős, nekem a gerincferdűlésem miatt van, elnyomja a légcsövem, és igy nèha beszorul a levegő. engem mår vitt el mentö ezmiatt :/

gyógytornåval lehet segiteni rajta, otthon is tudsz ilyet végezni.

2014. aug. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!