Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Köröm bevágása probléma, mit...

Köröm bevágása probléma, mit kezdhetnék vele házilag?!

Figyelt kérdés
Aza helyzet, hogy nagyon bevagtam a körmömet ami alapból nem nő be, teljesen normálisan nő, csak én túl mélyre vágtam be, ami akkor egyáltalán nem fajt. Mostmár be van gyulladva, és gennyedzik. Hasznalok rá paradicsom dunsztot, betadine fertőtlenítőt. A sebészetre nagyon Félek elmenni ti milyen házi praktikákat használtok a megszüntetésére?

2014. aug. 15. 14:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor reggel és este bejódozom, majd ha megszáradt, akkor Tetra krémet teszek rá és egy tapaszt, a Tetran leviszi a gyulladást 1-2 nap alatt.
2014. aug. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha benn maradt egy körömszilánk, ami befelé nő, akkor legegyszerűbb megoldás a sebészet, kivágják a benőtt körömszélet. Nem kell félni, ha rendes orvost fogsz ki, az érzéstelenítő injekción kívül más fájdalmat nem fogsz érezni. Nekem nemrég volt ilyen, pár perc volt az egész "műtét", utána bekötötték a lábujjam és hazasétáltam. Kár volt napokig szenvednem előtte.
2014. aug. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!