Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy a gázszivárgá...

Lehetséges, hogy a gázszivárgás miatt fáj évek óta a fejem?

Figyelt kérdés

Ma jött ki a 'gázos', megnézte az órát. Egy szerkezettel megmérte, hogy van e gáz a levegőben, és van / volt is délután nem kevés.


Az ablakom szinte midig nyitva van, ha itthon vagyok, ugyan úgy, mint a konyhaablak (konyhában van az óra), szellőztetek is, amikor jó idő engedni. Ugye ez télen nehezebb...


Szóval lehet, hogy ez áll / t az évek óta fennálló, szinte folyamatos fejfájásom mögött?



2014. aug. 16. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, ez lehetséges.
2014. aug. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Simán lehet. De nem érzed a gázszagot?
2014. aug. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Érdekes, de nem! Nagyon ritkán, elvétve éreztem, amikor minden ablak zárva volt és szabad levegőről jöttem be a lakásba, pár óra után. De nem volt annyira vészes. Eszembe sem jutott, hogy hívjak szerelőt.


Viszont a 'gázos' mondta, hogy volt már nem egy robbanásos eset, ezért muszáj nekik megnézni a lakásokat. Érdekes, én is hallottam, láttam a hírekben, de az, hogy kihívjam...

2014. aug. 16. 20:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy attól fáj a fejed. Nálunk is volt egyszer szivárgás és nagyon fájt a fejem, valamint aluszékonyságot is okozhat.
2014. aug. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!