Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet valami bajom ebből?

Lehet valami bajom ebből?

Figyelt kérdés

Először is válaszokat, tudom hogy nem jó, nem kell még egyszer szóban megnevelni.


15 éves vagyok, elég sok energiaitalt ittam már.

Úgy volt, hogy 5. osztályban ittam olyan heti 3x250ml-t csak suliidőbe, nyáron nem.

6. osztályban nem ittam.

7.-ben megint, de nem növeltem a mennyiséget.

8.-ban is ittam, megint nem növeltem.

Most megyek gimibe, és nyár van.

A napi szint soha nem volt több még 300ml-nél, és volt hogy 2 hónapot ki is hagytam még a nyáron kívül is.

A várnyomást szoktam mérni, még soha nem volt magas, mindig normáis volt, és a szivem max egy csöppet vert gyorsabban, meg nem voltam álmos, és sokat beszéltem, mert amúgyis bő beszédű vagyok.

A vérnyomás energiaital után se ment fel, nem tudom miért.

Lehet ebből később valami bajom?

Tudom, nem jó inni, már nem iszom, és nem kellett volna, csak kérdezem.



2014. aug. 16. 20:48
 1/5 A kérdező kommentje:
a 2 hónap kihagyás az minden évben volt, és csak suliidőben, mert haverokkal, pl. szünetek, hétvégéken soha, és pl. a 2 hónap úgy volt, hogy ittam februárban, aztán legközelebb csak májusban, nyáron megint nem
2014. aug. 16. 20:51
 2/5 A kérdező kommentje:

300 ml-nél meg nem volt több soha.

De egyébként általában még a napi 250ml se volt meg, mert szinte mindig vagy 2-en ittuk vagy 3-an.

Volt olyan hogy mindenkinek egy korty jutott.

Nem a pénz miatt, csak nem kell több.

2014. aug. 16. 20:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, de ennél pontosabban nem lehet előre megmondani. Fiatal korban annyira rugalmas a szervezet, hogy jelenlegi orvosi módszerekkel nem lehet mindent kimutatni. Bizonyos agyi erek visszafordíthatatlan tágulatát azonban okozhatják, ami majd csak évek múltán vezethet gondokhoz, de akkor már visszamenőlegesen csak feltételezgetni lehet az okokat.
2014. aug. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz semmi bajod sem. Később meg pláne, hogy nem, ha abbahagytad.
2014. aug. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oké, köszi
2014. aug. 16. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!