Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen egészségügyi dokumentum...

Milyen egészségügyi dokumentumok keletkeznek egy átlag nőgyógyászati műtét során?

Figyelt kérdés
Kikértem az eü. dokumentációmat (direkt az összeset kérelmeztem) ehhez képest nem adták oda az altatási jegyzőkönyvet (ami minden altatás műtét során keletkezik). Ezért fontos lenne tudnom mi hiányzik még. Az interneten nem találtam rá találatot. Remélem itt valaki segít és tudja.

2014. aug. 18. 21:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Sok műtétem volt, de sehol se adták oda az altatási jegyzőkönyvet.
2014. aug. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igen, de ha kéred odaadják. Nem a kérdésre válaszoltál.
2014. aug. 18. 22:23
 3/14 A kérdező kommentje:
Illetve oda kellene adni.
2014. aug. 18. 22:23
 4/14 anonim ***** válasza:
Dehogy adják oda, szerinted miért nem adták oda? Mert nem adják ki neked.
2014. aug. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Személyiségi jogokról még nem hallottál? É-Koreából deportáltak.
2014. aug. 18. 22:33
 6/14 A kérdező kommentje:
Tudod egy műhibaper megindításához az összes papírod kell és számít. És kötelező altatásit írni! És van törvény arról, mivel a te papírjaid, hogy az összeset kikérheted. Meglehetősen tájékozatlan vagy.
2014. aug. 18. 22:35
 7/14 A kérdező kommentje:

"A műtét menetének, valamint a beteg műtét alatti állapotának folyamatos

észlelése, rendszeres dokumentálása az anaesthesiológus, a műtét szakmai leírása a műtő szakorvos feladata. A műtéti leírás, valamint az jegyzőkönyv egy-egy példánya a beteg dokumentációjában kerül megőrzésre."

2014. aug. 19. 15:50
 8/14 anonim ***** válasza:
Valamit eltoltak?
2014. okt. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Sajnos...Nem is kicsit. Persze ők is emberek, hibázhatnak. A gond az ha ugyanez a típusú betegség nem újul ki, valószínűleg sosem derült volna fény ezekre. Persze sejthető volt már régen is...
2014. okt. 6. 18:15
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem adják ki, én is kérni akartam, azzal indokolják, hogy az nem tartozik a betegre
2014. dec. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!