Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Meg fogok halni? Lehet h ez...

Meg fogok halni? Lehet h ez egy daganat ?

Figyelt kérdés
Nőtt egy dudor a hónaljamon és eszméletlenül fàj... mi lehet ez? Menjek orvoshoz? Meg fogok halni??????? :(

2014. aug. 18. 21:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem fogsz meghalni. Valószínűleg csak egy kis nyirokcsomó-duzzanat. Ha sokáig fennáll, érdemes orvoshoz fordulni.
2014. aug. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De azt hallottam h a nyirokcsomó duzzanat nem fáj de nekem annyira fáj h alig birok mozogni.
2014. aug. 18. 21:23
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem meg szűrtüsző gyulladás. Az iszonyúan tud fájni, de max egy hét és elmúlik ha nem piszkálod.
2014. aug. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nekem is van egy csomó a hónaljamon és szintúgy fáj ha hozzáérek.
2014. aug. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem kell hetekig várni, ha valami annyira fáj. El kell menni orvoshoz. Vszínű a háziorvos is tudja mi az.
2014. aug. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
LEhet zsírmirigy. Anyukámnak volt a hátán és nagyon fájt. Kb akkora mint egy üveggolyó, keményes és érintés nélkül is fáj. A doki eltávolítja és kész. Holnap menj el a körzeti orvoshoz.
2014. aug. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Rosszul hallottad. A nyirokcsomó-gyulladás nagyon is fáj, mint minden gyulladás. Nekem is volt egyszer, én is féltem, de utánanéztem, és olvastam, hogy a rákos daganat nem vagy alig fáj, ezzel ellentétben. Gyorsan, szinte egyik napról a másikra kezdődött, és valami 8-10 napig tartott. Épp a Balcsin nyaraltam, lehet, hogy a nem túl meleg víz tett be neki.
2014. aug. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A hónalji megnagyobbodott nyirokcsomó nem VICC !!! Remélem voltál vele orvosnál ...
2014. szept. 15. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!