Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Létezik vastag- vagy végbélsér...

Létezik vastag- vagy végbélsérv, részletek lent?

Figyelt kérdés
Sokszor, ha nehezen tudok székelni, utána általában napokig nyomó fájdalmat érzek a végbelemtől bentebb valamivel, nem tudok állni egyhelyben, mert olyankor még rosszabb, ha ülök, vagy megyek, akkor általában elviselhető, pluszban az egyik lábam szokott még ilyenkor fájni, olyan érzés nagyjából mintha meg lenne duzzadva, vagy vizesedve lenne, vagy nem is tudom milyen fájdalomhoz hasonlítsam. Talán valamiféle sérv lehet? Orvoshoz azért nem mentem még idáig, mert ha odafigyelek az étkezésemre, hogy könnyen tudjak wc-zni, akkor nincs ilyen gondom. Vagy esetleg a belső aranyérnek vannak ilyen tünetei? Viszont erről inkább azt olvastam, hogy pont hogy az ülés a kellemetlen, nekem meg épp az a testhelyzet a legmegfelelőbb.

2014. aug. 21. 10:15
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja, és székelés közben és után úgy tíz percig nincs fájdalom, majd ismét visszajön.
2014. aug. 21. 10:19
 2/2 anonim ***** válasza:
Legjobb, ha elmész proktológushoz. Ha az nincs a közeledben, akkor gasztro-enterológushoz. Mondd el a tüneteidet. Nincs abben szégyellni való.
2014. aug. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!