Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehetne mélyebb a hangom?

Mitől lehetne mélyebb a hangom?

Figyelt kérdés

Nagyon-nagyon magas, vékony hangom van, amit egy idő után meg lehet szokni, de ha új emberekkel találkozok, mindig látom rajtuk, hogy alig bírják visszafolytani a nevetést, és így duplán kell bizonyítani, hogy jó fej vagyok :D

Szeptemberben egyetemre megyek, innen jutott eszembe a kérdés. Két éve dohányzok.

Van valami légzőgyakorlat, vagy bármi, amivel ezen változtatni lehet? Nem szeptemberig, hosszú távon, mert engem nagyon zavar, hogy az első benyomás rólam rossz. Ja, és olyan munkát szeretnék, amihez sok emberrel kell beszélni. Nem félek az új emberektől, csak nagyon zavar. Akár még műtét is szóba jöhet, ha van ilyen, mert régen azt hittem, majd kinövöm, de tartok tőle, hogy ez már nem fog változni, és én nem akarok ilyen hanggal élni még X évet. Ötletek?

18/L


2014. aug. 23. 13:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%
Eazy E volt régen az egyik legjobb rapper és egyáltalán nem volt rapperes mély hangja. Szerintem a legjobb és legegyszerűbb megoldás, ha elfogadnád a hangod.
2014. aug. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha már így állunk Eminemnek is qrva magas hangja van.
2014. aug. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :) Minden mással meg vagyok magamon elégedve, de szerintem ezt az életben nem fogom elfogadni :D
2014. aug. 23. 14:00
 4/12 A kérdező kommentje:
Rákerestem és az enyém mindkettőnél sokkal magasabb. Idegesítő.
2014. aug. 23. 14:01
 5/12 anonim ***** válasza:
Mindkettőnél. :o o.O Akkor tényleg nagyon idegesítő lehet ! XD Sorry nem tudtam magam visszafogni hogy ideírjam. Tényleg bocsi! :(
2014. aug. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem baj, na! ;)
2014. aug. 23. 14:05
 7/12 anonim ***** válasza:

A gép világában meg létezik egy olyan bölcs mondás: Ha valami megfelelően működik, akkor azt sose próbáljuk változtatni. (ezt a műtétre)

Ő és még annyit, hogy jó lenne ha elfogadnád, mert a legrosszabb az, ha valaki saját magát nem képes elfogadni. Hidd el mások könnyebben elfogadják, mint ahogy te képes vagy rá.

2014. aug. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Sok ázsiai lánynak is nagyon vékony hangja van mégse zavar senkit, néha aranyos is.
2014. aug. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az se jobb, ha olyan hangod van, mint a nagybőgő !
2014. aug. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Inkább ilyen legyen !
2014. aug. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!