Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 181cm és 58 kg vagyok, milyen...

181cm és 58 kg vagyok, milyen edzést/ táplálkozást javasolnátok?

Figyelt kérdés
Kb. 1 hónapja otthon csinálok napi 3x 20 fekvőt és 40 felülést. De most komolyabban elszeretnék kezdeni edzeni mert van sok időm csak sokan azt mondják hogy először híznom kellene és csak azután edzeni.

2014. aug. 23. 16:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig jól hangzik a edzés és tömegnövelés, jön fel izom is, zsír is, legjobb. Nem látom értelmét, hogy hájat szedj fel és izmot ne.

Erre más témakör való (Sport, mozgás), de azt még én, a laikus is meg tudom mondani, hogy egész testre eddz, ne 2 szem izomra. Illetve haladóbbaknak különböző napok vannak, amikor különböző izomcsoportokra edzenek (ilyet én is csinálok, mert alapból keveset mozgok, viszont az egyszerre 1 izomcsoport megdolgozása még tud is vonzani. a semminél jobb, ha kezdő vagyok is, remélem). A súlyzós edzéssel tudsz izmot növelni a legjobban, amennyire tudom, nekem egyszerűen szórakoztatóbb, mint a többi :P

De a profik, akik segíteni tudnak ilyesmiben, a már említett Sport, mozgás-ban vannak.

2014. aug. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. aug. 23. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!