Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hova járnátok szívesebben...

Hova járnátok szívesebben masszőrhöz?

Figyelt kérdés

Most egy szobát bérlek egy kozmetikában, de nagyon nem éri meg, arra gondoltam, a lakásomban a kisebb szobát rendezném be masszázshoz, de félek, nem jönnének olyan szívesen a vendégeim házhoz, mint egy szalonba.

Szerintetek?


2010. jan. 16. 09:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Voltam már magánházban masszázson, de az egy kisebb városkában volt. Szerintem attól függ, hogy hol laksz. Ha nagyvárosban, sokan másra gondolhatnak a masszázs alatt. Egy kisvárosban vagy faluban meg könnyen elterjed a jó híred.
2010. jan. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Anyukám is itthon egy kis szobába masszíroz! Neki nagyon jól megy pedig nem kis városban lakunk! Én is szivesebben mennék hézhoz, családiasabb a hangulata :) Persze ő is kapott olyan telefonhívásokat amik félreérthetők, de szerencsére tudta kezelni ez lehet veled is előfordulna! Sztem végj bele ha neked ugy jobban megéri, és az eddigi vendégeid biztos nem pártolnak el mellöled ez miatt! Sok sikert :)
2010. jan. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ibkább lakás

alapból az,hogy szalon,már drágának hangzik...lakáson meg mégha ugyanannyi is mint a szalonban volt neked,akkoris valahogy barátságosabb

2010. jan. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Lakásban még olcsóbban csinálnám és a honlapomon is hatalmas betűkkel kiírtam, hogy nem vállalok szexuális szolgáltatást, azóta nem zaklatnak... :))

De nagyvárosban lakom és van elég konkurencia, ezért félek kicsit.

De köszi a biztató válaszokat, bátorságot adott!

2010. jan. 16. 21:44
 5/7 A kérdező kommentje:

10:09-es, ha szabad tudnom, anyukád "feketén" masszíroz, vagy vállalkozó?

Azért érdekel, mert szerintem vállalkozóként nem éri meg csinálni, kíváncsi vagyok, másnál ez hogy működik.

2010. jan. 16. 22:14
 6/7 anonim ***** válasza:

Anya másodállásban masszíroz nem feketén, de igy is megéri neki!

10:09 voltam

2010. jan. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2010. jan. 17. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!