Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ti milyen véleménnyel vagytok...

Ti milyen véleménnyel vagytok erről? Mindenki kövér volt. (többi lent)

Figyelt kérdés

Senkit nem szeretnék megbántani a kérdésemmel, de nagyon megdöbbentő volt látni a nyaralásom során, hogy a strandon mindenki kövér volt. Nem túlzok, egy-két férfit láttam, akiken látszott, hogy sportolnak valamit, de mindenki más, ki kevésbé, ki jobban, de el volt hízva. Lógó háj, sok narancsbőr, férfiaknak olyan óriási, masszív, kemény has, mint egy 9 hónapos terhes nőnek. A legelkeserítőbb az az volt, hogy pár éves gyerekek is. 4 év körüli forma kislány narancsbőrös karral!


A hotelben is szinte mindneki kövér volt, nem tudták az étteremben betolni a széküket, akkora hasuk volt. Számomra ez megdöbbentő és egyben elkeserítő volt. Tudtam eddig is, hogy Magyarországon az elhízás gyakori betegség, na de, hogy egy strand komplexumban mindenki el legyen hízva? Ti mit gondoltok erről a jelenségről? És kérlek, ne gyertek azzal, hogy betegség miatt híztak el, mert az lehetetlen, hogy ez a sok száz ember mind beteg volt.



2014. aug. 26. 11:23
 1/4 anonim ***** válasza:
62%

Nem tudom, te hova jársz nyaralni, de én még ilyet nem láttam sehol sem :)

Mindenhol vannak mindenféle emberek én úgy látom. Ilyen szélsőséges "felhozatallal" még nem találkoztam sehol sem.

2014. aug. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez konkértan Zalakaroson volt. Eddig én sem láttam ilyet, hogy tényleg mindenki kövér legyen, ezért ámulok azóta is.
2014. aug. 26. 11:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Én se láttam még olyat, hogy mindenki kövér lett volna.
2014. aug. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Vannak helyek ahova alapvetően több elhízott ember jár. Ilyenek tipikusan a fürdők, főleg ahol gyógyvíz is van, hiszen jönnek kezelni az ízületi bántalmaikat. (Főként az elhízásból adódóan.)


Tóparti, olcsó strandokon, fiatalosabb sportolásra is alkalmas helyeken (strandrópi, foci ...stb.)általában több a fittebb fiatal, ezt már én is megfigyeltem.


Ezért láthattál ott sok elhízott embert.


Egyértelműen életmódbeli hiányosságok állnak a háttérben sajnos. Az elhízott szülők gyerek ugyan azért elhízott, amiért a szülő...

2014. aug. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!