Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Amikor bizonyos drogokat...

Crystalclear kérdése:

Amikor bizonyos drogokat használók lebegés érzetét élik meg azt bármikor megszakíthatják és lebegésmentessé válhatnak vagy az addig tart ha akarják ha nem ameddig a drog hatása?

Figyelt kérdés

Nem drogozom.Nem is tervezem kipróbálni.

De biztosan elérhet az ember olyan kérdésekhez ahol egyéb tapasztalást válaszokat akar szerezni.Talán sorsomból vagy lelki alkatomból kifolyólag nekem hála az Égnek nincs rájuk szükségem.

De ez a kérdés mindenképpen érdekel.

Csak olyan válaszoljon aki tapasztalatból tudja a választ vagy elsőkézből.Köszi.



2014. aug. 28. 10:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Se nem sors se nem lelki alkat nem befolyasolja, hogy a drogot kiprobalod vagy sem. Egyetlon dolog befolyasoja, a dontes! Meghozod a dontest, hogy kiprobalod vagy sem. Ennyi. Elsosorban a kivancsisag hajt, vagy az ismerosok nyaggatnak vagy elveszitett fogadas, stb, de egy dolgon mulik, hogyan dontesz.

Nekem kiegyensulyozott gyerekkorom volt, mai napig remek kapcsolatban a szuleimmel, atlag jo tanulo, nem szenvedtem semmiben hianyt (nem is voltunk ko gazdagok) de en szeretek mindent kiprobalni. Ezt is kiprobaltam. Volt egy ido amikor hasznaltam, aztan felnottem, megjott az eszem, es tovabbleptem. Persze, rossz csaladi korulmenyek nehezitik es jobban raviszik az embert az ilyesmire, de ezt csak azert irtam, hogy lasd, nem neveltetes vagy csaladi korulmenyeken mulik elsosorban, hogy kiprobalod vagy sem.


Ittal mar valaha? Amikor valaki alkoholt iszik es lereszegedik, addig tart a pia hatasa, amig az a szervezetebol ki nem megy. A drogokkal is ez van, addig "lebeg" valaki amig a drog ki nem megy a szervezetebol, amig a drog hatasa nem enyhul, nincs olyan akaratero, amivel ezen tudsz valtoztatni. Persze ez drogtol es embertol fugg (mit hasznalsz, most eloszor vagy rendszeres hasznalo vagy, milyen allapotban vagy, kialvatlan, ehes, beteg stb. mind befolyasolo tenyezok). De ha egyszer valaki nagyon csunyan betep, az elmeny addig tart amig az illeto a cuccrol "le nem jon". Fejen is allhatsz, vehetsz hideg zuhanyt, ihatsz, ehetsz, semmi nem fog valtozni, minden drognak van valamilyen elettani hatasa es ezeknek a hatasoknak van egy lecsengesi ideje.

2014. szept. 3. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én ezt a kérdést elvileg töröltem és feltettem máshogy...

De köszi a reakciót ha tudod a kérdésre is a választ amit feltettem az is jó volna.

2014. szept. 4. 17:33
 3/5 anonim ***** válasza:

De köszi a reakciót ha tudod a kérdésre is a választ amit feltettem az is jó volna. - egyem a szived, elolvastad amit irtam??? Bemasoljam megegyszer?

Sugok: a masodik bekezdesben van a valasz a kerdesedre!


De roviden es tomoren hogy biztos megertsd: NEM LEHET MEGSZAKITANI akarmekkora akaratereje van valakinek!

2014. szept. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Bevallom nem olvastam végig csak felületesen az első rész után nem hittem volna hogy még válasz is lesz valahol.


Idézőjelbe tetted a "lebeg" szót.

Én konkrétan test feletti lebegés csukott szemmel való átélésére vagy a lebegő szemszögéből való látás megélésére gondolok.


-Te saját tapasztalásból vagy első kézből származó információt mondasz?

-És ilyenfajta test feletti lebegő állapotról mondod hogy nemlehet addig megszakítani?

2014. szept. 5. 20:28
 5/5 anonim ***** válasza:
úr isten mar a kerdestol megkivantam!!
2014. nov. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!