Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Apámnak lassan 3éve stroke-ja...

Avikam kérdése:

Apámnak lassan 3éve stroke-ja volt és azóta teljesen más ember lett. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Stroke előtt teljesen nyugodt normális ember volt aki mindenkivel kedves aztán 2012januárjában strok-ot kapott (előtte napi2-3 doboz cigit elszívott azóta nem dohányzik) lehet hogy az miatt ideges mindig hogy nem gyújt rá vagy fél talán hogy megtörténik újra nem tudom. Egy darabig nem tudott írni és rendesen enni mer félig le volt bénulva. Rehabra nem volt képes elmenni. Gondoltam arra is hogy valamelyik gyógyszer váltja ki azt hogy mindig ideges. Sajnos nem tudom már elviselni bármit csinálok ninsemmi nem jó mindenér kiabál velem pedig nem vagyok már gyerek akinek parancsolni kéne .mit tudnék csinálni amitől újra normális lenne?

2014. aug. 31. 20:08
 1/3 anonim ***** válasza:

ugyanez van az én apámmal. neki 1 éve volt strokeja de ő sohase dohányzott. mondjuk előtte is stresszes volt, sajnos elég komoly anyagi gondjaink vannak már egy ideje, de ennek ellenére mindig könnyed és vicces kedvű volt, sokat poénkodott.

de amióta kikerült a kórházból anyámmal kb csak ordibálni tud már, ok nélkül kapja fel a vizet szinte mindenre, nincs semmihez türelme és ha nem ért valamit elsőre egyből ordibálni kezd. velem próbálja visszafogni magát (én vagyok úgymond a "pici lánya" [20 évesen]) de van hogy velem is felemeli a hangját.

szerencsére nem járt bénulással vagy egyéb következménnyel, az orvosok szerint teljesen felépült, de az egész család látja és érzi, hogy már nem ugyanaz az ember

néha-néha előbukkan a régi énje, de az nagyon ritka

2014. aug. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Iszonyú betegség ez a stroke!

Gyors gyógyulásra ne számíts... A lassú meg olyan lassú, hogy véget ér az élet...

Egyre több ember szenved ettől - no meg az egész családja!

Nagyon-nagyon fontos a gyors és szakszerű beavatkozás! Minden perc számít - szó szerint!

2014. dec. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a cigi hiányzik neki. Esetleg próbálja meg valamivel jutalmazni magát, amiért egészségesen próbál élni, hátha akkor jobb kedve lesz.
2015. ápr. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!