Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » El fog halni a fülcimpám?

El fog halni a fülcimpám?

Figyelt kérdés

Elpattant egy ér a fülcimpámban elvileg. 28mm-es fültágítóm van...nem most raktam be először a fültágítót de azt vettem észre, hogy lila. Haverom azt mondta, hogy elpattant egy ér. És most már meleg is.

És most para van..

A válaszokat előre is köszönöm! c:


2014. szept. 2. 15:06
 1/9 Trafó1 ***** válasza:
Nem fog elhalni.
2014. szept. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de biztos?:o
2014. szept. 2. 15:14
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem fog elhalni a fülcimpád.
2014. szept. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem tuti, mutasd meg orvosnak. Ha elfertőződött, akkor mihamarabb kezelni kellene.
2014. szept. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

szerintem is csak egy egyszerű seb, és rosszabb esetben sebfertőzés, de nem egy ismerősöm van, akinek (sajnos) van fültágítója, ők is számoltak már be hasonló dolgokról.

ez nem a kérdéshez tartozik, de én nem látom értelmét a fültágítónak és egyáltalán nem tartom esztétikusnak, egészségesnek, de mindenkinek a saját döntése, hogy mit kezd magával.

egy a lényeg, mindenképp nézesd meg orvossal minél hamarabb, de elhalni 100% hogy nem fog! ja, és szerintem ne is csináltass nagyobbat, egy ideig.

2014. szept. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azért lila, mert bevérzett (elpattant az ér) 1 ér miatt nem hal el, de azért figyelgesd.
2014. szept. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat^^" csak picit parázok o.o
2014. szept. 2. 15:30
 8/9 Trafó1 ***** válasza:

Tuti nem fog elhalni.

Leesik.

2014. szept. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
...xD
2014. szept. 2. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!