Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés

Nem értem mért nem zárják az elmebeteg pszihopatákat be a zártosztályra?

Mért olyan fiút zártak be inkább a zárt osztályra aki Pestiek hangját halotta otthon,meg az utcán.

Ismerek egy elmebeteg nőt akitől félek,és még mindig az utcán mászkál.A nőn senki nem veszi észre hogy milyen pszihopata?

Mért csak azt a fiút zárták be a zártosztályra ahol amúgy is átmehetett az olyan helyre ahol simán csak pszihiátriai betegekkel találkozott,és nem zártosztályra valókkal?

Keress kérdéseket hasonló témában: pszichiátria

2014. szept. 6. 11:13  Privát üzenet  

A válasz
A kérdező kommentje:

A huszadik kerületi kórházban voltam meglátogatni a volt osztálytársamat.

# 1/1Időpont 2014. szept. 6. 11:36 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Az ilyen fóbiának van valami neve?
Mennyire valószínű, hogy lesz egy ilyen drog?
Egy elmebeteg, idegbeteg állat vagyok, de nem tudok úgyse orvosi segítséget kérni, mit tehetnék?
Érzi valaki, ha elmebeteg lesz? Honnan lehet előre tudni és hogyan lehet kivédeni?
Elmebeteg lennék? Komoly kérdés
Hogyan lehet egy elmebeteg embernek a szürreális kirohanásait kezelni?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!