Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Okozhat valamilyen sérülést...

Okozhat valamilyen sérülést egy nő által adott pofon? Hallott már valaki ilyen esetről?

Figyelt kérdés
2014. szept. 9. 14:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha tényleg csak pofon akkor szerintem max agyrázkódást :)
2014. szept. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Még nem hallottam ilyenről..
2014. szept. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Ha rendes választ szeretnél kapni, akkor fontos lehet a körülmény is, illetve tudni azt, hogy miért kérdezed.

Amúgy persze, ha elég nagy pofon bármi történhet...

2015. jan. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egy ismerős lánnyal hülyéskedtünk egy buliban, aztán elkezdtem feszegetni egy olyan témát,ami nem tetszett neki. Erre megjegyezte,hogy nagyot tud ám ütni. Persze nem voltunk teljesen józanok. Mondtam neki, hogy kíváncsi vagyok, mekkorát tud,de a többiek leállítottak minket, így nem derült ki.
2015. jan. 20. 22:28
 5/6 anonim válasza:
Ha nem ütött meg, akkor minek kérdezed? Hacsak nem ököllel húz be neked, vagy nem ütöd be a fejed tőle pl az asztalba, max ott marad pár napig a tenyérnyoma.
2015. júl. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Pont azért kérdezem, mert nem próbáltam ki.
2015. júl. 14. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!