Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne holnapra...

Hogyan lehetne holnapra lázam/torok fájás vagy valami ilyesmi? (többi lent)

Figyelt kérdés
Holnap hétfő van, és a két legjobb barátnőm beteg. (a többiekkel nincs jó viszonyom, és házit se csináltam.. meg szeretnék holnapra betegedni. Most épp egy kád forró vízben ülök, a szobámban nyitva van az ablak. Ez használhat? Vagy üljek hideg vízben?
2014. szept. 14. 19:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi a házi? csináljuk meg együtt..
2014. szept. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne akarj beteg lenni :)

A házit még megtudod írni, és attól, mert a két barátnőd nincs suliban Te ne hiányozz, legalább tudják majd valakiről pótolni a lemaradásukat :P

Meg kitudja amikor tovább tanulsz lehet más suliba kerülsz, szóval hozzá kell szoknod azt is, hogy nincsenek melletted

2014. szept. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szerda csütörtök péntek nem voltam iskolában (családi okok miatt) és nem tudtam bemenni a cuccaimért, ezért nem tudtam házit írni.
2014. szept. 14. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!