Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Magyarázzatak el légyszives...

Tomi Kage kérdése:

Magyarázzatak el légyszives miert van h mikor már majdnem elalszom akkor arra ébredek fel h utok egyet vagy ha ugy alszom el h a baratnomot att olelem akkor megszorítom?

Figyelt kérdés
Na szoval van h még nem alszok csak képek vannak elottem pl. arcok, vagy autok akkor gondol egyet a testem es megszoríttom a baratnomot, vagy ez konkrétan buszban ultem majdnem mar elaludtam emlekszek h valamilyen boxzsák volt elottem es bele akartam utni és aztan arra ebredtem fel h utok egyet a levegobe :D igaz nem erossen de azert segitsetek legyszives mert nem szeretném h egyszer lecsapjam a baratnomot alvas kozben. johet bármilyen magyarázat (amit lehet segitt, mindig más idopontban megyek aludni a munkam vegett, néha ejjelezek, néha nappal dolgozok, eleg stresszes munkahelyem van)

2014. szept. 18. 00:50
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!