Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aranyér kiújulása terhesség...

Aranyér kiújulása terhesség vagy életmód váltás miatt lehetséges?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tavaly jelent meg először az aranyerem( olyan szintű volt, hogy már menni sem bírtam ) kezeltettem, elmúlt . Azonban rá 1 hónapra kiderült, hogy terhes vagyok, így betudtam annak, hogy emiatt jött ki az aranyerem.

Akkoriban napi 10-12 órákat mozogtam megállàs nélkül a munkám miatt, illetve az étkezésem is rendszertelen volt, volt amikor nem is ettem egy napig a sok stressz és idő hiánya miatt.

1 hónapja munkát váltottam, irodában ülök, intenziven nem is mozgok semmit, max. hétvégén, többet is eszek.

Ma kiújult az aranyerem (türhető, csupán egy pici duncsom van, nem is igazán érezhető).

Kérdésem, hogy lehet az oka a mozgáshiány, illetve, hogy "túl sokat" eszem, ennek kárára híztam is 4 kg-ot!?!? A napokban helytelenül étkezem, csípős ételekkel tömöm tele magam, puffadtnak, teltnek is éreztem magam( sokat szellentettem is) vagy lehet újból terhességre gyanakodni, mint kiváltó ok?

Fogamzásgátlót szedek, illetve 2 hete csináltam negativ terh.tesztet( kicsit paranoiás vagyok a tavaly történtek óta) , illetve megvolt a vérzésem is, így probálom kizárni ezt az okot.

Véleményetek szerint ?


2014. szept. 18. 08:50
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!