Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 12éves lány vagyok és furán...

12éves lány vagyok és furán ver a szivem (többilent) MI LEHET A BAJ?

Figyelt kérdés

Néha furán ver a szivem nagyot dobbant és időnént olyan mint ha zsibbadna voltam természet gyógyásznál és azt mondta a szívem rendben van de aszt mondta hogy pajzsmirigy alulmüködésem van én nagyon félek hogy van valami a szivennel

12/L



2014. szept. 18. 19:17
 1/8 anonim válasza:
100%

15/F

Ilyen velem is van, nekem az egyik szívbillentyűmmel van valamilyen probléma és ugyan ezek a tüneteim. :) Valamint régebben szív zörejem is volt.

2014. szept. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
... adot teákat,cseppeket és én ezeket iszom de nem igen érzek változást
2014. szept. 18. 19:23
 3/8 anonim ***** válasza:
A pajzsmirigy nem megfelelő működése okozhat ilyen panaszt, de azzal érdemesebb orvoshoz fordulni. Ad laborba beutalót, megnézik a TSH-t (ez jellemző a pajzsmirigy működésére), és gyógyszerekkel nagyon jól kezelhető.
2014. szept. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi és ebből lehet valami probléma/baj?
2014. szept. 18. 19:24
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, lehet-e baj, orvos is kéne, nem csak a természetgyógyász. Fogalmam sincs arról, hogy a cseppjeid mire hatnak. Nekem kezelték a pajzsmirigyemet, a TSH-t mai napig ellenőrzik (ne gondolj nagy kötelezettségre, évente, kétévente elegendő). Ha nem pajzsmirigy probléma, akkor is meg kell vizsgálni, mi okozza. Jobbulást.
2014. szept. 19. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát nem természetgyógyászhoz kéne menni, hanem orvoshoz. Azok a cseppek se a pajzsmirigyedre, se egy esetleges szívbetegségre nem fognak hatni. Egyébként egyik megállapításában sem épp kompetens egy természetgyógyász.

Pajzsmirigy alulműködéstől semmiképp nem kerülsz életveszélyes állapotba, írnak fel rá gyógyszert (de van, hogy az sem kell) és semmi baj nem lesz, csak kontrollra kell járni.

A szívbetegségekről ez már nem feltétlenül mondható el.

Menj el orvoshoz. Igazihoz.

2014. szept. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 NTBS ***** válasza:
Tessék elmenni orvoshoz. Ő majd ad pontosabb diagnózist.
2022. márc. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na mi lett kérdező? Hogy hogy itt vagy még?:O
2022. ápr. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!