Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés

Mitol viszkethetek? Nem hiszem hogy porallergia de akkor mi lehet?

2hete koltoztunk az uj hazunkba es meg aznap este elkezdett viszketni az egesz testem .A fejboromtol a labfejemig .Gondoltam porallergia kaptam a gyogyszertarban gyogyszert ami tobbfele allergiara jo es 12 szemes amit vegig is szedtem.Amig beszedtem minden reggel addig egesz nap nem viszkettem de letelt a 12 kapszula es egybol szuro viszketes jelentkezett.Mivel nem szeretnek minden nap gyogyszert szedni megkell tudnom mi ez mert nem minden tunet jelentkezett nalam ami a porallergiasoknal.Csak kivulrol viszketek a szam es a szajpadlasom nem.Az orrom se viszket es nem is folyik .Tusszogni se nagyon szoktam.Amikor megkaparom a borom ,egy idore kis borszinu 'csalankiutes' jelentkezik. Valakinek hasonlo tapasztalat? Lehet hogy komolyabb bajom van? 20L

Keress kérdéseket hasonló témában: viszketés

2014. szept. 25. 00:23  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ez lehet porallergia? Vagy valami más?
Orrfolyás (csak az) lehet porallergia tünete?
Porallergia ellen kinek mi vált be?
Háziporallergiások! Milyen porszívót használtok, ami tényleg jó a poratka ellen? Milyen porszívót érdemes venni?
Mit lehet tenni porallergia ellen?
Por és egyéb allergiások, mivel enyhíthető a tüsszögés, orrfolyás, stb?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!