Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitol viszkethetek? Nem...

Mitol viszkethetek? Nem hiszem hogy porallergia de akkor mi lehet?

Figyelt kérdés
2hete koltoztunk az uj hazunkba es meg aznap este elkezdett viszketni az egesz testem .A fejboromtol a labfejemig .Gondoltam porallergia kaptam a gyogyszertarban gyogyszert ami tobbfele allergiara jo es 12 szemes amit vegig is szedtem.Amig beszedtem minden reggel addig egesz nap nem viszkettem de letelt a 12 kapszula es egybol szuro viszketes jelentkezett.Mivel nem szeretnek minden nap gyogyszert szedni megkell tudnom mi ez mert nem minden tunet jelentkezett nalam ami a porallergiasoknal.Csak kivulrol viszketek a szam es a szajpadlasom nem.Az orrom se viszket es nem is folyik .Tusszogni se nagyon szoktam.Amikor megkaparom a borom ,egy idore kis borszinu 'csalankiutes' jelentkezik. Valakinek hasonlo tapasztalat? Lehet hogy komolyabb bajom van? 20L

2014. szept. 25. 00:23
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!