Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Béldaganatom van?

Béldaganatom van?

Figyelt kérdés

1 hónapja voltam orvosnál(gasztroenterológus) gyomortükrözés, patkóbél,gyomorgyulladás írt gyógyszert, utána jó volt, utána megint rossz lett, utána újra jobb lett, most megint rosszabb, és azt olvastam, hogy ez az émelygés,étvágytalanság, lehet béldaganat miatt is.

22/F


2014. szept. 27. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha nem talált semmit az orvos gyomortükrözés után, akkor miért gondolod azt? Ha kétségeid vannak, kérj vastagbél tükrözésre is beutalót. Én sokkal inkább a stressz következményének vélem az egész rendellenes emésztőrendszeri működésed. Az idegeskedés a beleinkben csapodik le.

Ha a neten olvasgatsz előbb-utóbb több százféle betegség tünetét fogod felfedezni magadon.

2014. szept. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
az a helyzet, hogy már elküldtek pszichológus és pszichiáterhez, de nem tudok teljesen megbízni az orvosokban ...
2014. szept. 27. 21:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Talán csak nem tartottad be a diétát, ami ilyenkor szükséges.
2014. szept. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Idegi alapon van a kiújuló étvágytalanság, hányinger.

Az agyadban és lelkedben kell rendet raknod elsősorban.

Kezdj el sportolni. Az mindenkinek jót tesz.

2014. szept. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
a tünetek közt mért írják a fejfájást, nekem nem szokott fájni a fejem (na mondjuk elég volt amikor agydaganatom volt a fejfájásból egy jó időre az biztos)
2014. szept. 29. 16:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezt most nem értem. Volt agydaganatod, vagy csak úgy képzelted, hogy van, mert fájt a fejed?
2014. szept. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
bassz már fel. 2éve volt agydaganatom és akkor nem csak fejfájás volt hanem sok más tünet is -.-
2014. okt. 1. 12:49

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!