Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyi xanax kell ehhez?

Mennyi xanax kell ehhez?

Figyelt kérdés
Orvosi vizsgálatra megyek, amitől szinte ájulásig szoktam pánikolni. Néha veszek be 0.25ös xanaxot, de mennyi kell ahhoz, hogy nyugodtan kibírjam a vizsgálatot? Pszichiátriai lesz amúgy
2014. szept. 28. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Pont ahhoz nem kellene. Hadd lásson az orvos olyannak, amilyen vagy.
2014. szept. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semennyit, hogy lássa, hogy reagálsz.
2014. szept. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Már voltam nála korábban, csak most hosszabb kihagyás után megyek vissza hozzá. Nagyon félek, esténként aludni is alig tudok a gondolattól.
2014. szept. 28. 20:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy egészet nyugodtan vegyél be, ha ilyen orvosfóbiád van! Én nem szedek Xanaxot, de nekem is ugyanez a fóbiám és be szoktam venni 1/2 szemet. Legalább nem pánikolsz be.
2014. szept. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
0.25 sajnos nem nyugtat meg, hiába nem szedem rendszeresen. Ha hármat veszek be belőle, akkor elalszom?
2014. szept. 28. 20:56
 6/6 anonim válasza:

Szerintem a legjobb megoldás, ha előtte lévő napon felhívod, és megkérdezed tőle.

Gondolom amit ő tanácsol az a mérvadó. Hiszen mégis ő az orvosod. Neki tudnia kell.

2014. szept. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!