Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen orvoshoz menjek, ha...

Milyen orvoshoz menjek, ha rossz a leheletem? Háziorvos vagy fogorvos? (olvasd el a leírást, mert ennél hosszabb)

Figyelt kérdés

Rendszeresen, minden reggel mosok fogat. Lyukas fogam még nem volt. Egy ideje amikor találkozunk a párom mondja, hogy öblögetni kellene, mert rossz a leheletem, pedig előtte egy fél órával mostam fogat, utána nem ettem és nem ittam semmit.

Kiderült, hogy elkapott valami gombás nemi betegséget. Eszembe jutott, hogy lehet, hogy elkaptam tőle valamit és azért rossz a leheletem? (orálozásnál)

Mivel lehetne kezelni illetve milyen orvoshoz menjek, ha ez a gyanúm? Fogorvoshoz, háziorvoshoz vagy nőgyógyászhoz (nőgyógyászhoz mindenképpen megyek)?

N



2014. okt. 4. 11:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs refluxod?
2014. okt. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Nem hinném, hogy az lenne. Semmilyen tünetét nem tapasztalom.

2014. okt. 4. 12:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Előszőr menj el a fogorvoshoz, szedesd le a fogköveket, az is okozhat rossz lehelletet, de mandula, vagy gyomorprobléma is, ezekkel háziorvoshoz menj.
2014. okt. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket! :) Lehet, hogy a mandula lesz a ludas.
2014. okt. 4. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!