Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nemrég szakítottunk a barátomm...

Nemrég szakítottunk a barátommal, és most kórházba szeretnék kerülni, kíváncsiságból hogy bejönne e hozzám vagy aggódna e értem. Valami könnyebb és fájdalommentesebb módszert szeretnék, nem akarok meghalni vagy ilyesmi csak ilyen pár napra?

Figyelt kérdés
ja és nem vagyok se bolond se depressziós csak érdekel hogy érdeklem e még annyira...
2014. okt. 8. 18:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
így sincs elég ágy a kórházban. inkább hagyd, másnak nagyobb szüksége van rá.
2014. okt. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
De, bolond vagy. Fájdalommentesen nem lehet bekerülni, max hazudsz nekik, hogy elestél és agy(már ha van)rászkódásod van. De ez az emberi faj legalja, nem csoda, hogy szakított veled. Az orvosoknak is egy csomó pluszmunkát csinálsz. De ha semmi bajod nincs, arra rájönnek, és csak további (fájdalmas) vizsgálatokra küldenek. Akkor megmondod, hogy csak szórakoztál? Ilyenkor visszakérhetik a TB-t. Nagyon-nagyon utálatos nőszemély lehetsz.
2014. okt. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Hány éves vagy?
2014. okt. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha komolyan gondolta a szakítást és felnőtt módjára gondolkozik, nem fog engedni ilyen gyerekes zsarolásnak, te meg feleslegesen betegítenéd meg magad.

Ha úgy látod, nem gondolta komolyan a szakítást, akkor ne riaszd el ilyen hisztériázással még jobban, hanem ha megnyugodtatok, beszéljétek át, ki hol hibázott.

Ha meg komolyan gondolta a szakítást és mégis enged a zsarolásnak, úgysem lesz hosszútávú a békülés, addig is csak szenved majd melletted.

2014. okt. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
Én a helyedben pszichiátrián próbálkoznék. Elmondod amit itt leírtál és önveszélyesség miatt bent tartanak...
2014. okt. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok, tudom hogy nem írtatok hülyeséget de itt nem ez volt a kérdés . Nem vagyok gyerekes, de mégis szükségem van egy kis figyelemre és ezt a módszert találtam a legkedvezőbbnek... nem hazudni akarom hogy van valami bajom hanem hogy legyen valami bajom
2014. okt. 8. 18:46
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne vágj eret, Jézus szeret
2014. okt. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Te egyszerű vagy, mint a fakocka.
2014. okt. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
nem vágok eret.xd csak olyan jól esne felőle egy kis törődés még akkois ha már nincs velem
2014. okt. 8. 19:02
 10/12 anonim ***** válasza:
72%
Bárcsak ez így működne és cserélhetne veled valaki, aki tényleg beteg és szenvednél helyette, mint a kutya. Ha ilyen tökéletlen vagy, meg is érdemelnéd.
2014. okt. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!