Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet valami bajom, ha légy...

Lehet valami bajom, ha légy volt a kávémban?

Figyelt kérdés

Tegnapról maradt egy kis kávé a kiöntőben. Félig kábán bögrébe töltöttem, rá tej és irány a mikró. Vidáman elkortyoltam a 3/4-ét, amikor véletlenül megláttam, hogy egy döglött légy úszott benne!!!

Marha gusztustalan! Lehet tőle valami bajom? Egyáltalán, ilyenkor télen mire szállnak rá a legyek (ez az a kisebb, fekete volt), mivel táplálkoznak? Fújj, még most is émelygek a gondolattól....


2010. jan. 23. 08:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
nyugi ettél te már különb és ártóbb dolgot is a légynél, amiről nem is tudsz. egy légytől semmi bajod nem lesz, ha nem is épp egy tiszta állat, de az immunrendszerednek meg se kottyant. főleg, hogy hőkezelésnek is alávetetted:)
2010. jan. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát igen, végülis megfőztem :). Mondjuk nyáron a muslica majdhogynem mindennapos vendég a kávéban, teában, de ez mégiscsak egy légy volt... Talán jobb is, ha nem tudom, honnan jött és mit evett utoljára :)
2010. jan. 23. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!