Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyire reális hogy elkapom...

Mennyire reális hogy elkapom az ebolát?

Figyelt kérdés
már bőven Európában van, én konkrétan aggódok. ahol én élek, elég sok szines bőrű ber él, akik afrikai országból jöttek ide, és nyáron voltak "odahaza" rokonlàtogatàson.
2014. okt. 9. 22:31
 1/5 anonim ***** válasza:
ezekben az ebolás időkben, nagyon.
2014. okt. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%

Olvass utána, meg hallgasd meg az egyenes beszédben nyilatkozott ÁNTSZ-es orvos tájékoztatását arról, hogyan terjed az ebola. Nehezebben terjed, mint az AIDS, sok vérrel, testnedvvel.

Ha ebolás beteg halotti torján vagy, ahol csókolgatod, ölelgeted a mosatlan, véres hullát, akkor reális, hogy elkapd. Afrikában ilyenek a temetési szokások, azért terjed.

Ahol van víz, szappan, gumikesztyű a kórházban és szokás is használni, ott nem terjed.

2014. okt. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Bámulatos, hogy egyes hiszékeny emberek majd beszarnak az ebolától, ahelyett, hogy utána olvasnának miképpen terjed. De nem aggódnak az influenzától ami jelenleg több halált okozott mint az ebola..
2014. okt. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

franciaországban már több beteg van, és igaz hogy ők ápolták, nem csokolgattàk az ebolàs beteget. és a 100 ember akik karanténban ülnek mert egy pasi bejàrt 3 országot mire feltűnt valakinek hogy nincs jól?

mindenkit felpontozok függetlenül a véleményétöl. Köszönöm az eddigi válaszokat.

2014. okt. 10. 06:17
 5/5 anonim ***** válasza:

4: Én nem hallottam róla, hogy valaki elkapta volna Franciaországban a betegséget, és hogy hol van az a 100 emberes karantén. Linkelnéd a hírt?


Én viszont megtaláltam az Ebola szabadalmi leírását:

[link]


És két cikket:

[link]


[link]

2014. okt. 20. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!